Magnez utrzymuje prawidłowy poziom metabolizmu

Magnez bierze udział w procesach metabolicznych naszych organizmów. Odgrywa znaczącą rolę w dostawie energii do tkanek i komórek organizmu, przede wszystkim do niezwykle wrażliwych na jej niedobór komórek nerwowych mózgu. To jednak nie wszystko! Magnez wspomaga pracę wątroby, a dodatkowo ułatwia wydalanie ołowiu z organizmu, co jest niezwykle ważne, szczególnie dla mieszkańców miast.

Magnez zajmuje się także obniżaniem poziomu cholesterolu, działając odtłuszczająco. I co bardzo ważne, choć niedoceniane – jest kluczowy dla prawidłowego trawienia soli mineralnych oraz witaminy C w naszym organizmie dbając o jego prawidłową kondycję.

Jeśli zatem nasz metabolizm ma być napędzany prawidłowo, musimy dostarczyć mu odpowiednią ilość magnezu, który:
– wspomaga produkcję energii
– pomaga w produkcji ponad 300 rodzajów enzymów
– jest odpowiedzialny za sprawne działanie układu sercowo-naczyniowego
– pomaga utrzymać prawidłowe poziomy wapnia, witaminy D i potasu w organizmie
– wspomaga utrzymanie właściwego ciśnienia krwi w organizmie.

Kup MagnetoVITMagnez to niezwykły pierwiastek, kluczowy dla prawidłowego działania naszego organizmu. Zaniedbanie suplementacji go prowadzi niechybnie do wielu problemów zdrowotnych, dlatego dbanie o swoje zdrowie rozpocznij od dostarczania odpowiedniej ilości dobrze przyswajalnego magnezu dla Twojego organizmu. MagnetoVIT to pewna, płynna formuła, która jest niezwykle gorzka w smaku, dlatego sugerujemy, by dawkę magnezu MagnetoVIT rozpuszczać w innym płynie. MagnetoVIT dostępny jest w naszym sklepie online, kliknij TUTAJ!